Duyurular

2015 Eğitim Dönemi Duyurusu

30 Eyl 2014

2015 yılında açılacak eğitimler için eğitim takvimini inceleyin.

Nisan 2014 Eğitim Görüntüleri

15 Nis 2014

Nisan 2014 Uygulamalı Elektronik ve PIC Programlama Kursu görüntülerini paylaştı ...

Şubat 2014 Eğitim Görüntüleri

03 Şub 2014

Şubat 2014 Uygulamalı Elektronik ve PIC Programlama Kursu görüntülerini paylaştı ...

Eğitim Modelinde Değişiklik

01 Şub 2014

Mart 2014 itibari ile Uygulamalı Elektronik PIC programlama eğitimlerimiz topla ...

PIC Programlama Eğitimleri başlıyor!

15 Ara 2013

Bir süredir ara verilen eğitimlerimiz yenilenen içeriğiyle yeniden başlıyor. İlk ...

Ana Sayfa > Eğitimler > Gizlilik ve Kullanım Koşulları

Gizlilik ve Kullanım Koşulları

Siteye giren müşteri ve ziyaretçilerden belirli kişisel olmayan bilgiler haricinde hiçbir suretle otomatik olarak kişisel bilgi toplanmaz. Ziyaretçinin kullandığı tarayıcı program ve işletim sistemi gibi bilgiler kişisel olmayan bilgiler arasındadır. www.elektronikhobi.com.tr bu verileri, sadece site yapısını iyileştirmek ve alışveriş işlemleri ile ilişkilendirmek için kullanır.


Web üzerinden eğitim kaydı veya satın alma işlemleri için herhangi bir sayfada girilen bütün bilgiler, güvenlik ağı ile şifrelenerek sistemlerimize aktarılmakta ve bu sayede dışarıdan bu bilgilerin alınması, okunması ve kullanılması mümkün olmamaktadır. Site içerisinde yapılan işlemler sırasında kaydedilen verilerin korunması için gerekli tüm güvenlik tedbirleri www.elektronikhobi.com.tr tarafından alınmaktadır. Sipariş vermeye yetkili kişilerin kendi inisiyatifleri ile ilgili forma girdikleri e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler yalnızca www.elektronikhobi.com.tr ’nin standart eğitim kayıt ve bilgilendirme prosedürleri için kullanılır.


www.elektronikhobi.com.tr hiçbir suretle standart prosedürde toplanan kişisel bilgileri üçüncü kişi ve/veya kurumlara satmamayı taahhüt eder. www.elektronikhobi.com.tr bu bilgileri sadece gerekli yetkililer ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde www.elektronikhobi.com.tr, kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.


www.elektronikhobi.com.tr ‘nin sayfalarından birinde veya daha fazlasında harici internet sitelerine köprüler bulunabilir. www.elektronikhobi.com.tr, kendisinin işletmediği bu sitelerin kendilerine özgü gizlilik politikalarından hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. İnternet adresi www.elektronikhobi.com.tr ile başlamayan siteler www.elektronikhobi.com.tr ile ilişkisi olmayan sitelerdir.

Bu siteden elde edilmiş bilgiler , ürünler veya dökümanlar türlü yasal olmayan amaçlar için kullanılamaz.

Bu sitede yayınlanmış olan uygulamalar ı gerçekleştirirken oluşabilecek her türlü zarar ve ziyandan uygulayan kişi sorumludur.

Bu site içerisindeki veriler kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren burada yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. www.elektronikhobi.com.tr bu maddelerde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu şartlardan bir ya da birkaçının ihlal edilmesi durumunda herhangi bir ihtar, uyarı ya da bilgi vermeye gerek kalmadan kullanımınızı kısıtlama ya da son verme hakkımız saklı tutulmaktadır. Siteyi kullanırken tüm işlemlerinizden kişisel olarak sadece kendinizin sorumlu olduğunuzu ve eylemleriniz nedeniyle zarar görebilecek herkesin zararlarını tazmin etmek zorunda kalacağınız hususunu önemle ihtar ederiz. 

bizi takip edin

Eğitim ve güncellemelerden haber almak için e-posta listemize katılın.

© 2013 - Elektronik Hobi ® Makronet Bilgi Teknolojileri tescilli markasıdır.
Gizlilik, Güvenlik ve Kullanım Koşulları
İçerik Yönetimi ve Web Tasarım