Hemen Kaydolun!

Uygulamalı Elektronik ve PIC Programlama Eğitimi

Elektronik ve PIC mikrodenetleyicilerle dış dünyaya hükmetmeyi öğrenin.

KAYIT FORMU >

Ana Sayfa > Eğitimler > Eğitmen Hakkında

Güçlü Tuğay Hakkında

Uygulamalı Elektronik ve PIC Programlama eğitimleri Güçlü Tuğay tarafından verilmektedir.

Güçlü Tuğay, 2000 yılında PC LIFE dergisi ile başlayan ve daha sonra  BYTE ve  PC WORLD dergilerinde devam eden Elektronik hobi Köşesi'nin yazarı ve Elektronik Hobi sitesinin kurucusudur. Aynı zamanda Türkiye 'de rekor baskı yapan ve Alfa Yayınları tarafından yayımlanan Elektronik Hobi Kitabı'nın yazarıdır. 
Lisansını İstanbul Üniversitesi Astronomi bölümünde tamamlamıştır. Geliştirdiği MAR Uzay araştırma robotu prototipi çalışmasından sonra yüksek lisansını İ.T.Ü Bilgi Teknolojileri bölümünde tamamlamıştır. IBM ve Microsoft çözümleri sağlayan firmalarda öğrenim hayatı ile beraber sürdürdüğü kariyerinden sonra 2000 yılında Makronet Bilgi Teknolojileri firmasını kurmuştur.Makronet Bilgi Teknolojileri bu gün uzman kadrosu ile Microsoft Sertifikalı Partner olarak, bulut bilişim teknolojileri danışmanlığı ve sistem destek hizmetleri vermektedir. Makronet aynı zamanda Microsoft Office 365 ürünleri ile ilgili Microsoft'un yetkili çözüm ortağıdır.Güçlü Tuğay, aynı zamanda yazılım geliştirme ve web konusunda Microsoft tabanlı çözümler üreten Codesmart Yazılım ve İnternet Teknolojileri şirketinin de kurucusu ve ortağıdır.

Güçlü Tuğay, kendi oluşturduğu Elektronik Hobi markası altında uygulamalı elektronik eğitimlerini vermeye devam etmektedir. Henüz 9 yaşında ilk elektronik devresini kurmuş, dönemin dergilerinde bir çok makalesi ve uygulaması yayınlanmıştır. Bu gün dergi köşesi ve yayınları dışında bir çok özel kuruluşa özellikle yazılım etkileşimli elektronik konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. Aynı zamanda bir çok üniversitede seminerler vermiş ve Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlarda eğitmenlik yapmıştır.

Güçlü Tuğay, 2008 yılından bu yana Elektronik Hobi eğitimlerini kurucusu olduğu Makronet Bilgi Teknolojileri bünyesinde vermektedir.

Kendisine ulaşmak için aşağıdaki adrese e-posta gönderebilirsiniz.
bizi takip edin

Eğitim ve güncellemelerden haber almak için e-posta listemize katılın.

© 2013 - Elektronik Hobi ® Makronet Bilgi Teknolojileri tescilli markasıdır.
Gizlilik, Güvenlik ve Kullanım Koşulları
İçerik Yönetimi ve Web Tasarım